بارگذاری
در حال بارگزاری لطفا منتظر بمانید!!

سوالات متداول | بایوگودی اولین تولید کننده تنقلات زیستی

برخی از سوالات شما

بله،اگه یک درصد از کیفیت و بسته بندی مربوط به محصوالت بایو گودی راضی نبودید کل هزینه ای که برای خرید محصول کردید رو بهتون بر می گردونیم پس میتونی با خیال راحت خریدت رو از بایو گودی انجام بدی.

کامال،تمامی محصوالت بایوگودی توسط متخصصین زیست شناس کشورمون در یک محیط کامال استریل با رعایت کامل نکات بهداشتی تولید و بسته بندی میشه که فیلم همه مراحل تولید در اینستگرام مجموعه موجود هستش.

بایوگودی برای اولین بار تو ایران نسل جدید سالم تنقالت رو با پروبیوتیک کردن محصوالت و غنی کردنشون با مواد زیستی تولید میکنه اون هم تو یه بسته بندی شیکو خاص با یه قیمت باور نکردنی.

بله،هرجای ایران که باشید میتونید لذت استفاده از تنقالت سالم و خوشمزه رو ببرید و بایوگودی رو مال خودتون کنید.

برای اولین بار تو ایران بایوگودی لواشک ها،شکالت ها و انواع تنقالت رو اومده غنی کرده با باکتری های پروبیوتیک تا عالوه براینکه یه محصول خوشمزه رو میخورید،سیستم ایمنی بدنتون کلی تقویت بشه و حال سیستم گوارشتون عالی بشه چیزی که این روزا هممون خیلی بهش نیاز داریم.

خیر،شما میتونید تو دایرکت اینستگرام ما پیام بدید و به راحتی سفارشتون ثبت کنید.

ما حداکثر بعد از ۲۴ ساعت کاری محصول شما رو آماده و تحویل پست میدیم و نهایت ۳ تا ۵ روز کاری پست محصول رو به دست شما میرسونه.

بله،فقط افراد ساکن تهران در قسمت سفارش نحوه ارسال محصولشون رو باید با اسنپ باکس انتخاب کنن اونطوری محصول تا ۲۴ ساعت آینده دست شما میرسه و لذتشو میبرید،فقط دقت کنید که هزینه ارسال به عهده خود شما عزیزان هستش.

سریعا با شماره پشتیبانی بایوگودی به شماره ۰۲۱۲۸۴۲۴۰۴۳ تماس بگیرید و یا به دایرکت اینستگراممون پیام بدید تا دوستان شمادر بایوگودی مشکلتون رو حل و شما رو راهنمایی کنن.

برای خرید عمده محصوالت بایوگودی و استفاده از تخفیف های باور نکردنی میتونید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۴۰۴۳ و یا از طریق دایرکت اینستگرام بایو گودی اقدام کنید.